xarxa d'intercanvi de coneixements nou barris

lo último

Resumen Talleres activos

DILLUNS
Alfabetització 16:30 - 18:00 Mauricia García
Castellà 20:00 - 21:00 Alicia Martínez
Català 19:00 - 20:00 Roser Solà
Francès  mitjà 18:00 - 19:30 M.José Martínez
Gimnàstica suau 17:00 - 18:00 Isabel Quesada
Informàtica 19:00 - 20:00 Carles Comas
Kundalini Ioga 18:00 19:00 Felipe Vicente
Matemàtiques 17:00 - 18:00 Amador Rodríguez
Sevillanes inicial 10:00 - 12:00 Maribel Jurado
Roda d'energía 20:30 - 21:30 Aurora Delgado

DIMARTS
Anglès inicial 20:00 - 21:00 Amador Rodríguez
Català 20:30 - 21:30 Rafa Juncadella
Català avançat 18:00 - 19:30 M.Josep Arranz
Costura 10:00 - 12:00 Paquita Alba
Electricitat 19:30 - 20:30 Manuel Pérez
Estiraments 17:00 - 18:30 M.José Martínez
Ganxet 17:00 - 18:00 Olga Garza
Manualitats 17:30 - 19:00 Tere Montilla
Manualitats amb tela 17:00 - 19:00 Carmen Fuentes
Pintura a l'oli 16:00 - 18:00 Enric Puig
Relación de ayuda 18:00 - 20:00 Tomás Gamarra 


DIMECRES
Recursos naturales (Flores de Bach) 18:00 - 19:00 Ana Mª Santos
Alfabetització 16:30 - 18:00 Mauricia García
Anglès mitjà 18:00 - 19:00 Amador Rodríguez
Castellà 19:30 - 20:30 Rafa Juncadella
Català 19:00 - 20:00 Roser Solà
Castellà 20:00 - 21:00 Alicia Martínez
Cultura general 16:00 - 18:00 Carmen Fuentes
Dibuix artístic 17:00 - 20:00 M.José Cánovas
Francès  inicial 19:00 - 20:00 Antonia Sánchez
Gimnàstica correctiva 18:00 - 19:00 Carmen Fuentes
Massatge 16:00 - 18:00 Basilio Borlán
Sevillanes 20:00 - 21:00 Lola Quirós
Teatre Eclipse 19:00 - 21:00 Víctor Ruiz i Paqui Castillo
Primeros Auxilios 18:00 - 19:00 Lorena Aragón
Informàtica inicial 17:00 - 18:00 Lorena Aragón

Curs de Reiki 2 19:00 - 21:00 Basilio Borlán

DIJOUS
Autorrealització 19:00 - 20:30 Rafa Juncadella
Ball en línea (country) 19:00 - 20:00 Hermi Pérez 
Català 20:30 - 21:30 Rafa Juncadella
Costura 17:00 - 18:00 Núria Arias
Pintura a l'oli 16:00 - 18:00 Enric Puig
Reiki 17:30 - 19:30 Isabel Quesada

Técnica japonesa de los 5 dedos 18:00 - 19:00 Montse Lobo

DIVENDRES
Autoconocimiento 17:00 - 19:00 Mónica Haas
Castellà 19:30 - 20:30 Rafa Juncadella
Informàtica mitjà 11:00 - 12:00 Fernando Araque

Curs de Reiki 1 18:00 - 21:00 Basilio Borlán
Meditación de Luna Llena 19:00 - 21:00 May Antón (1 al mes)
Pintura a l'oli 17:00 - 20:00 Marcela Iturriaga

   

0 ☚ Afegeix un comentari:

Publica un comentari a l'entrada

❤ Vols deixar un comentari?

Ir abajo Ir arriba